0

Kanał Na Youtube Vampyr PL

vampyr cracked vampyr do pobrania vampyr download vampyr pc torrent vampyr pełna wersja vampyr po polsku vampyr online vampyr reloaded vampyr skidrow vampyr torrent vampyr warez vampyr za darmo vampyr crack vampyr skąd pobrać vampyr free vampyr keygen

W ostatnich wpisach pojawiło się wiele informacji oraz kilka źródeł z jakich udostępnialiśmy dla was skróty Vampyr PL. Jako, iż zainteresowanie nimi było znaczne to postanowiliśmy w porozumieniu z zespołem założyć nasz własny kanał na Youtube i tam docelowo umieszczać wszystkie wycinki jakie znajdziemy w sieci (po uprzednim tłumaczeniu). Mamy nadzieję, że takie posunięcie przyczyni się do znacznego wzrostu zainteresowania naszą stroną, na której wszyscy Fani Vampyr znajdą coś dla siebie.

W planach jest nie tylko umieszczanie autorskich filmików z gry Vampyr ale też masę poradników dotyczących etapów przechodzenia pierwszej części gry na wszystkie dostępne platformy.

Do tej pory wszystkie informacje umieszczane były na portalach typu Tumblr, Google+, Instagram ale z tym koniec. Przechodzimy w nowy wymiar dzielenia się z wami materiałami tej super-produkcji. Mamy nadzieję, że docenicie nasz osobisty wkład w te przedsięwzięcie i wspólnie będziemy mogli rozwijać serwis dając dostęp do coraz to większych ilości informacji.

Na koniec chce jedynie przypomnieć o dziale Pobieranie w którym możemy znaleźć Vampyr po polsku do pobrania. Dostęp do działu pobierania posiada każdy kto przynajmniej raz skomentował dowolny wpis na naszej stronie. Ma to zapobiec filtrowaniu treści przez roboty wyszukiwarek i tym samym uchronić nasz mały dział torrent, warez, pobieranie przed usunięciem. Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem to zapraszam do pod tematu (POBIERANIE).

Jeżeli macie jakieś pomysły, jak jeszcze możemy zapełnić naszą stronę oraz jakie modernizacje przydały by się dla was czyli naszych czytelników to zapraszamy was do dyskusji w tym temacie lub podsyłanie swoich propozycji na adres e-mail: poznajvampyr@gmail.com który jest naszym oficjalnym odnośnikiem i źródłem wszelkich informacji. Prosimy jednocześnie o nie nadsyłanie niechcianych przez nas informacji które mogą uniemożliwić (poprzez zapełnienie skrzynki) dojście zastrzeżeń od innych osób które regularnie zaglądają i badają wnikliwie treść na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *