0

Dlaczego musieliśmy tak długo czekać? Vampyr PL | Polska Pełna Wersja

vampyr cracked vampyr do pobrania vampyr download vampyr pc torrent vampyr pełna wersja vampyr po polsku vampyr online vampyr reloaded vampyr skidrow vampyr torrent vampyr warez vampyr za darmo vampyr crack vampyr skąd pobrać vampyr free vampyr keygen

Vampyr nie jest produkcją, o której twórcy przypominali szczególnie często. Powoli powinniśmy stawiać jednak większe kroki do jej premiery, a także na to kiedy bedzie wydana polska wersja i być może z tego powodu częstotliwość publikowania nowych materiałów i informacji zaczyna się nieco zwiększać.

Gdyby udało się zrealizować pierwsze deklaracje, Vampyr po polsku zadebiutowałby w listopadzie zeszłego roku. Ostatecznie jednak twórcy postanowili dać sobie więcej czasu i obecnie zakładają premierę wiosną tego roku. Na ogłoszenie dokładnego terminu czekamy, wiemy natomiast, że gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Vampyr to RPG, którego akcja rozgrywać będzie się w Londynie z początku XX wieku, podczas panowania wirusa hiszpańskiej grypy. Główny bohater, chirurg wojskowy Jonathany E. Reida, będzie musiał połączyć misję niesienia pomocy z koniecznością zaspokojenia głodu krwi. Przełoży się to na konieczność dokonywania trudnych wyborów moralnych. Właśnie na tym koncentruje się ostatnie wideo zza kulis produkcji, fragmenty rozgrywki pozwalają rzucić okien na to jak obecnie wygląda Vampyr.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *