0

Frakcje i Przeciwnicy w Vampyr PL

vampyr cracked vampyr do pobrania vampyr download vampyr pc torrent vampyr pełna wersja vampyr po polsku vampyr online vampyr reloaded vampyr skidrow vampyr torrent vampyr warez vampyr za darmo vampyr crack vampyr skąd pobrać vampyr free vampyr keygen

O ile zwykli mieszkańcy Londynu nie będą świadomi zagrożeń ze strony krwiopijców, na terenie miasta mają działać tak zwani łowcy wampirów – Reid będzie musiał solidnie się natrudzić, by nie dać się poznać z drugiej, mrocznej strony i tym samym nie wpaść w ich sidła. Oczywiście Jonathan nie będzie jedynym wampirem w okolicy – w toku przygody spotkamy zarówno krwiopijców niższego szczebla, jak i wyższych rangą, nieróżniących się pod względem wyglądu od przeciętnego człowieka. Obostrzenia wynikające z zabijania cywili nie dotyczą stających nam na drodze przeciwników.

Opublikowane przez deweloperów materiały prezentujące zaimplementowany w Vampyr system walki budzą obecnie mieszane uczucia. Reid zrobi użytek nie tylko z broni białej oraz palnej, lecz także ze zróżnicowanych, wampirzych umiejętności. Wśród tych ostatnich pojawi się między innymi tak zwany Spring, czyli połączenie szybkiego uniku i teleportu na krótkim dystansie. Deweloperzy nie ukrywają, że walka może (choć wcale nie musi, o czym za chwilę) stanowić wyzwanie, a kluczem do sukcesu będzie tutaj nie tylko umiejętne żonglowanie umiejętnościami bohatera, lecz także sprawne poruszanie się po arenie. Jeśli (a raczej – kiedy) dostaniemy bęcki, nic nie będzie stało na przeszkodzie, by odzyskać część utraconych punktów życia poprzez zatopienie kłów w ciele ofiary.

#1 Aktualizacja kolejne materiały dostępne na podstronie MATERIAŁY DO POBRANIA

Niemniej, Jonathan stanie się wtedy na krótką chwilę łatwym celem dla jej towarzyszy. W grze nie zabraknie oczywiście systemu adrenaliny – zadawanie obrażeń wrogom i unikanie wyprowadzanych przez nich ataków pozwoli uwolnić potężniejsze moce, pokroju nabijania adwersarzy na pal.

Należy jednak pamiętać, że napełniając pasek krwi stopniowo będziemy „ładować” wampirzą stronę bohatera, która w końcu może przezwyciężyć jego ludzkie cechy. Powodów do narzekań nie będą mieli także pacyfiści – Vampyr zaoferuje prosty system skradania, dzięki któremu unikniemy wielu mniej lub bardziej wymagających potyczek.

W trakcie zabawy skonfrontujemy się ze zróżnicowanymi adwersarzami.

Obecnie ich lista przedstawia się następująco:

Ekon – wampirza arystokracja;

Vulkod – mocniejszy odłam wampirów przypominających wilkołaki;

Nemrod – wampiry polujące… na inne wampiry;

Skals – krwiopijcy najniższej kategorii;

Guard of Priwen – reprezentanci sekretnego bractwa łowców wampirów.

Na tym jednak wieści się nie kończą – w porównaniu z tym, co mogliśmy zobaczyć jeszcze kilka miesięcy temu, na zaprezentowanych przez deweloperów materiałach wyraźnie widoczny jest przeskok jakościowy, który dokonał się na polu animacji głównego bohatera. Choć wciąż nie porusza się on z gracją Wiedźmina lub bohaterów serii Souls, coraz trudniej jest się tutaj do czegoś przyczepić. Twórcy ostrzegają, że wciąż nie było nam dane zobaczyć finalnej wersji gry, zatem gracze mogą spoglądać w przyszłość z optymizmem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *