0

Gameplay Z Gry Vampyr Oraz Data Premiery !

Znamy datę premiery gry Vampyr

Osoby czekające na RPG akcji Vampyr powinny zarezerwować sobie wolne na początku czerwca, gdyż właśnie wtedy produkcja studia DONTNOD ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach PC. (Już teraz można sprawdzać dział DO POBRANIA VAMPYR znajdzie się tam w przyszłości między innymi torrent, skidrow, pełna wersja oraz crack)

Ciekawie zapowiadająca się gra RPG Vampyr od studia DONTNOD doczekała się daty premiery. Na najnowszym materiale wideo deweloperzy opowiadają o połączeniu historii z rozgrywką, a także o tym jakich środków użyli, by gracz poczuł się jak w Londynie z 1918 roku. Jednak to, co ciekawi nas najbardziej znajduje się na samym końcu nagrania. Posiadacze konsol Xbox One i PlayStation 4 oraz użytkownicy PC-tów będą mogli nabyć grę od 5 czerwca. Pierwotnie tytuł miał się pojawić na rynku w listopadzie 2017 roku, ale deweloperzy napotkali na niespodziewany problem techniczny, który zmusił ich do przesunięcia premiery.

Gameplay z gry Vampyr

Kolejną ważną wiadomością jest materiał, który pojawił się w naszym serwisie YouTube – fragment rozgrywki z gry Vampyr. Krótki, bo krótki, ale można zobaczyć na nim wygląd drzewka rozwoju i standardowo trochę walki.

Jeśli po ostatnim, trzydziestominutowym materiale video z gry Vampyr czujecie niedosyt i pragniecie więcej brudnego Londynu z początku XX wieku, to nowy filmik być może trochę nasyci Wasz głód. Na materiale opublikowanym przez youtubowy kanał Poznaj Vampyr możecie zobaczyć jeszcze więcej walki oraz drzewko rozwoju głównego bohatera. Warto zwrócić uwagę, że umiejętności podzielone zostały na dwie grupy – aktywne oraz pasywne, a każdy skill posiada kilka poziomów i przyporządkowany jest do określonej kategorii: agresywne, defensywne, taktyczne, ostateczne, ciało, krew, ugryzienie oraz nauka. Więc całkiem nieźle, jak na grę, w której rozwój postaci będzie istotnym elementem rozgrywki.

Jeśli jakimś cudem jeszcze nie słyszeliście o tym tytule, to śpieszymy z wyjaśnieniem. Vampyr to tworzona przez francuskie studio Dontnod Entertainment (odpowiedzialne wcześniej za Life is Strange) gra RPG, w której przyjdzie nam wcielić się w Jonathana E. Reida, chirurga wojskowego, który wracając z frontu, został ugryziony przez wampira i od tego momentu sam musi mierzyć się ze swoim pragnieniem, często stojącym w opozycji do lekarskiej misji niesienia pomocy innym. Produkcja, jak przystało na współczesnego erpega, świecie zaoferuje otwarty świat, osadzony w Londynie z lat 1918-1919, czyli okresu szalejącej w mieście epidemii hiszpanki. Odbieranie życia mieszkańcom ma wywierać wpływ na świat gry, co ma nadać powagi i głębi aspektowi wampiryzmu. A zważywszy na to, że progres naszej postaci wyznaczać będzie właśnie posilanie się zwykłymi obywatelami, a nie walka z wrogami, to szykuje nam się niezła papka moralna. Premierę tytułu zaplanowano na 5 czerwca, ale w ramach umilenia czasu oczekiwania możecie zajrzeć do naszych wrażeń z zamkniętego pokazu gry Vampyr, w których uczestniczył Maciej Pawlikowski.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *