0

Mieszkańcy i Świat w Vampyr PL

vampyr cracked vampyr do pobrania vampyr download vampyr pc torrent vampyr pełna wersja vampyr po polsku vampyr online vampyr reloaded vampyr skidrow vampyr torrent vampyr warez vampyr za darmo vampyr crack vampyr skąd pobrać vampyr free vampyr keygen

Na świat przedstawiony w Vampyr składać się będzie kilka zróżnicowanych, londyńskich lokacji. W trakcie zabawy przyjdzie nam odwiedzić między innymi dzielnicę portową, region Whitechapel, cmentarz, czy choćby jeden z miejscowych szpitali, gdzie w swoim lekarskim fachu będzie realizował się protagonista. Na dokładkę, twórcy wspominają o klimatycznych podziemiach pełnych rozmaitych tajemnic.

Warto nadmienić, że angielska metropolia nie będzie statycznym miejscem – poszczególne lokacje będą podlegać nieustannym zmianom, stanowiącym odzwierciedlenie naszych poczynań. Miasto będzie zamieszkiwać 60 postaci niezależnych – pomimo że liczba nie robi większego wrażenia, twórcy są spokojni o ten aspekt rozgrywki. Mają bowiem w rękawie co najmniej jednego asa – każdy z obywateli, stworzonych w oparciu o jeden z czterech archetypów, będzie posiadał własną osobowość i historię, a każde zabójstwo uruchomi tak zwany efekt motyla i zaowocuje wieloma, niejednokrotnie zaskakującymi, konsekwencjami. Przykładowo, posłanie do piachu kryminalisty będącego postrachem jednej z dzielnic może spowodować, że miejsce zostanie opanowane przez rywalizujące o wpływy frakcje.

Zdecydowałeś się już na zagranie w grę, ale nie masz kasy? Zapraszamy Cię do naszego działu DO POBRANIA na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Co więcej, zanurzając kły w szyi konkretnego nieszczęśnika zobaczymy krótką animację, w trakcie której dowiemy się nieco więcej na jego temat – w ten sposób dowiemy się np. że zbrodniarz ściągający haracz z miejscowych sklepikarzy robi to, by uratować śmiertelnie chorą córkę. Z drugiej strony jego eliminacja może okazać się jedynym sposobem, by zakończyć kłopoty finansowe handlarzy, w których ofercie znajdzie się droższy, a przy tym bardziej pożądany towar. Przed dokonaniem zabójstwa konieczne będzie zatem przeprowadzenie wywiadu środowiskowego i pozyskanie jak największej ilości informacji na temat potencjalnej ofiary – chyba że nie martwicie się o swoje sumienie.
Nasze poczynania mają jednak mieć o wiele dalej idące konsekwencje. W grze zostanie zaimplementowany specjalny wskaźnik prezentujący stan poszczególnych dzielnic. Jeśli będziemy zabijać bez zastanowienia, konkretna lokacja zacznie popadać w coraz większą ruinę, by w końcu przeobrazić się w wypełnione trupami miejsce, po którego uliczkach będą przekradać się inni krwiopijcy polujący na nielicznych ludzi. Osiągnięcie poziomu krytycznego będzie oczywiście nieodwracalne. Na szczęście nad wskaźnikiem będziemy mogli w pewnym stopniu zapanować, dbając o zdrowie mieszkańców.

Inna sprawa, że nie bez znaczenia pozostanie stan zdrowia postaci, której krwią zamierzamy się pożywić – znajdzie on przełożenie na liczbę zdobytych w ten sposób punktów doświadczenia. Oczywiście nic nie będzie stało na przeszkodzie, by leczyć mieszkańców nie celem niesienia im pomocy, lecz po to, by zapewnić sobie stały dostęp do ciepłej, świeżej krwi. Wolna amerykanka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *